Nová čtvrť se 400 byty v Kladně

Skupina EBM postaví v Kladně novou čtvrť se 400 byty v hodnotě přes 2 miliardy Kč

Skupina EBM dokončila akvizici pozemků v Kladně o celkové výměře přes 50 000 m2, na kterých postaví novou městskou čtvrť s více než 400 bytovými a nájemními jednotkami. Výstavba proběhne v několika etapách v rozmezí let 2024-2028 a nabídne domov těm, kteří touží po dostupném a kvalitním bydlení s veškerou občanskou vybaveností na dosah metropole.

Aktuální situace na trhu rezidenčních nemovitostí žene ceny bytů v Praze nahoru a hodně lidem se tak sen o vlastním bydlení v metropoli začíná vzdalovat. Náš projekt zaujme všechny, kteří hledají vhodnou alternativu komfortního bydlení s perfektní dopravní dostupností do centra i na okraj Prahy,“ vysvětluje Jan Šulc, výkonný ředitel společnosti EBM Partner a.s., která je developerem projektu.

Jan posílil top management skupiny EBM v roce 2020 příchodem ze společnosti Skanska Property Czech Republic, kde předtím působil devět let jako projektový ředitel.

Největší středočeské město Kladno leží 20 km severozápadně od Prahy a disponuje veškerou občanskou vybaveností. Nová čtvrť bude propojena podchodem s hlavní železniční stanicí s nepřetržitým spojením do centra hlavního města. Připravovaná rychlodráha, která se začne stavět již v roce 2022, tak cestu ještě zrychlí a bude konkurovat linkám metra.

„Připravujeme projekty s přidanou hodnotou a naše úsilí směřujeme k vytváření atraktivních a kvalitních míst pro život. Akvizice v Kladně je plně v souladu s naší strategií dalšího růstu v segmentu rezidenčního developmentu i nájemního bydlení a základním krokem pro realizaci zatím našeho největšího projektu. Věřím, že se nám podaří navázat na prodejní úspěch našich předchozích projektů Villa Resort Kolovraty, Villa Resort Beroun i luxusní Erbenovy Rezidence,“ dodává generální ředitel skupiny EBM Jakub Vais.


Další projekty skupiny EBM

 

 

EBM Group

EBM je ryze česká skupina vzájemně spolupracujících firem, která vlastními architektonickými, projekčními a manažerskými kapacitami připravuje a realizuje realitní projekty pod jednou střechou. Na českém trhu působí od roku 1998.

www.ebmgroup.cz

EBM Partner
Společnost připravuje a realizuje developerské projekty v oblastech rezidenčního a seniorského bydlení a administrativních budov.
www.ebmpartner.cz